Apie mus

Tobulos piniginės (galbūt tiksliau – kortelinės) kūrimo pradžia prasidėjo 2014 metais. Jos kūrimas ir testavimas, testavimas ir dar kartą testavimas, kad pasiekti aukščiausią kokybę ir geriausią funkcionalumą užtruko papildomai 2 metus. 3D spausdintuvas dirbo viršvalandžius, mes irgi. Galiausiai, kai nebeliko draugų kurie nebūtų testavę šios kortelinės – nusprendėme rinkai pristatyti savo darbo vaisių ir būtent tada gimė Walter Wallet, aukščiausios kokybės bei žmonių, kurie visada sako teisybę, patikrinta kortelinė.

Startas buvo labai sėkmingas ir nuo to momento mes pagaminome galybę kortelinių, bambukinį dėklą, telefoninį dėkliuką Iphone telefonui (nes Iphone telefonas turi turėti stilingą apsaugą bei kortelinę). Taip pat susiradome galybę naujų draugų kurie prisijungė prie mūsų misijos sukurti Jums praktiškus, įperkamus bei puikiai atrodančius kasdienio nešiojamus aksesuarus.

Mūsų Lietuvos filialas atsakingas už šios piniginės platinimą ir prekybą Baltijos šalyse, todėl mokesčius mokėsime Lietuvoje, taip kukliai remdami Lietuvos valstybę ir čia gyvenančius.

Mūsų misija – aprūpinti žmones naujos kartos piniginėmis, kurios taptų ne tik įvaizdžio dalimi, bet ir būtų patogios bei praktiškos.

Mūsų vizija – Walter kortelinė Baltijos šalyse populiariausia alternatyva įprastoms senamadiškoms piniginėms.

Įsigykite šią piniginę bei tapkite mūsų ambasadoriais!