Sąlygos ir taisyklės

Taisyklės

Atsižvelgdami į griežtėjančias duomenų apsaugos taisykles, kurios taps privalomos visoms asmens duomenis tvarkančioms įmonėms jau nuo šių metų gegužės 25 d., kuomet įsigalios Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (angl. General Data Protection Regulation, GDPR), norime Jus patikinti, kad Jūsų mums patikėti asmens duomenys bus tvarkomi ir saugomi laikantis aukščiausių standartų.

Siekdami užtikrinti, kad naujuoju reglamentu įvedami reikalavimai būtų tinkamai įgyvendinti, informuojame, kad Jūsų pateiktų duomenų tvarkymas bus vykdomas tik žemiau paaiškinamais tikslais.

Remiantis nauju įstatymu mes užtikriname Jus, kad:

 • Jūsų vardu tvarkant mums pateiktus asmens duomenis, bus laikomasi duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimų;
 • Visi su asmens duomenų tvarkymu susiję asmenys garantuos visišką konfidencialumą;
 • Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik tol, kol vykdysime užsakymą. Jau įvykdžius užsakymą Jūsų duomenys liks sistemoje, tik tam, kad Jums lengviau būtų pateikti naują užsakymą ir nereikėtų įvesti iš naujo savo duomenų arba naujienų ir geriausių pasiūlymų pateikimui. 
 • Jūsų pageidavimu visi Jūsų duomenys, įskaitant jų kopijas bus ištrinti;
 • Jūsų perduoti asmens duomenys be Jūsų sutikimo nebus perduodami į trečiąsias šalis.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad: 

* svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys naudojami vykdant Jūsų užsakymus ar užklausas, taip pat susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujančiam darbuotojui kiltų kokių nors klausimų.

* klientas, pirkimo metu ar užklausose nurodydamas el.pašto adresą ar telefono numerį, automatiškai sutinka, nurodytais kontaktais gauti informaciją iš walterwallet.lt (priešingu atveju negalime atsakyti į užklausą ar įvykdyti užsakymo).

* pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti. Norėdami, kad ištrintumėme visus Jūsų turimus duomenis, parašykite mums el. paštu info@walterwallet.lt – “prašau ištrinti visus mano turimus duomenis” ir mes per 24 val. tai atliksime. 

 

Dėkojame, kad naudojatės mūsų el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis ir perkate pas mus.

Prekių grąžinimas

 • Tuo atveju, jei visgi nusprendėte likti prie senamadiškos piniginės ar neįtiko kitas produktas ar jo kokybė – prekę galite gražinti per 14 dienų nuo jos gavimo;
 • Pinigai už prekę bus grąžinti per 14 dienų nuo gauto pranešimo apie grąžinamą prekę, bet ne anksčiau nei prekė buvo gražinta;
 • Apie prekės atsisakymą prašome informuoti raštu (e-mail info@walterwallet.lt). Pirkėjas grąžindamas prekę pardavėjui, padengia pristatymo išlaidas;
 • Jei grąžinama prekė buvo iš nemokamo pristatymo, tuomet pirkėjas turi apmokėti pristatymo išlaidas. Išlaidos minusuojamos iš grąžinamos prekės kainos;
 • Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota;
 • Gražinant prekę susisiekite su mumis, mes informuosime kokiu adresu išsiųsti produktą;
 • Ši tvarka galioja tik tuo atveju, jei prekė nebuvo sugadinta, nepasikeitė jos išvaizda, nebuvo naudojama, nesugadinta jos originali pakuotė.

Slapukų politika

Tinklapyje naudojami Slapukai. Pardavėjas Slapukus naudoja šiais tikslais:

 • taisyklingam Tinklapio veikimui ir Jūsų naršymo pagerinimui (pvz. Jūsų sesijos po prisijungimo išlaikymui, Jūsų nustatymų atsiminimui ir t. t.);
 • reklamai ir tiesioginiai rinkodarai;
 • statistinių Tinklapio duomenų rinkimui ir Tinklapio tobulinimui;
 • Tinklapis naudoja „Google Inc.“ (toliau „Google“) sukurtą ir teikiamą „Google Analytics“ programą, kuria naudojantis atliekamos interneto svetainių analizės paslaugos. „Google Analytics“ naudoja Slapukus kurie leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojate Tinklapį. Slapukų sugeneruota informacija apie tai, kaip Jūs naudojate Tinklapį (kartu su IP adresu), perduodama į Google serverį JAV ir ten kaupiama. Google naudos šią informaciją tam, kad galėtų analizuoti Jūsų naudojimąsi Tinklapiu, rengti ataskaitas apie Tinklapio populiarumą jos operatoriui ir atlikti kitas su Tinklapiu ir jo naudojimu susijusias paslaugas. Google gali persiųsti šią informaciją tretiesiems asmenims, jei to reikalauja taikytini teisės aktai arba jei šie tretieji asmenys apdoroja informaciją Google vardu. Google nesies Jūsų IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis. Atlikę tam tikrus nustatymus savo naršyklės programinėje įrangoje, Jūs gali neleisti Google įdiegti Slapukų, tačiau atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tokiu atveju galbūt negalėsite visa apimtimi naudoti visų Tinklapio funkcijų. Naudodami Tinklapį, Jūs sutinkate ir patvirtinate, kad visi su Jūsų veikla Tinklapyje susiję duomenys gali būti naudojami Google aukščiau išvardytais tikslais ir būdais.
 • Visi Slapukai naudojami Tinklapyje gali būti laikini arba nuolatiniai:
 1. laikini Slapukai galioja ir nėra pašalinami iki tol, kol Jūs naršote savo naršyklėje;nuolatiniai Slapukai nėra pašalinami po naršyklės uždarymo ir juose saugoma informacija palengvina vėlesnę prieigą prie Jūsų Paskyros (slaptažodis, el. pašto adresas). Tokie Slapukai pagreitina ir palengvina naudojimąsi Tinklapiu.
 2. Naudodamiesi Tinklapiu Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate Pardavėjui į Jūsų galinį įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti Slapukus.
 • Savo naršyklės programinės įrangos pagalba bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus. Išsamesnės informacijos, kaip valdyti Slapukus naršyklėje, ieškokite interneto naršyklės meniu „Pagalba“ skirtuke.
 • Slapukų blokavimas ar apribojimas gali paveikti kai kurias Tinklapio funkcijas.
 • Tinklapyje naudojami šie Slapukai:
 • Atkreipiame dėmesį, kad Slapukus taip pat gali naudoti ir Pardavėjo partneriai ar kiti tretieji asmenys, kurių Pardavėjas nekontroliuoja. Už tokių asmenų veiksmus Pardavėjas negali būti ir nėra atsakingas. Įtardami, kad be Jūsų sutikimo Pardavėjas partneriai ar kiti tretieji asmenys, kurių Pardavėjas nekontroliuoja, naudoja Slapukus, turėtumėte kreiptis į konkretų Pardavėjo partnerį ar kitą trečiąjį asmenį.

Baigiamosios nuostatos ir ginčų sprendimas

 • Taikytinos teisės ir ginčų sprendimo klausimams taikytinos taisyklės yra nurodytos Tinklapio naudojimo tvarkoje.
 • Pardavėjas pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją Taisyklėse nustatyta tvarka.